יבוא רכבי יוקרה: חזי 054-4200220, אורן 054-4222011

עד לפני זמן לא רב, צמד המילים "יבוא אישי" היה זר ומוזר עבור רוב מכריע של ישראלים. עבור אלו שהכירו את הנושא באופן שטחי – אולי דרך חבר שהוא גם תושב חוזר והביא רכב, או השכן ממול שהגשים חלום ישן וייבא פורשה קלאסית – היו סיבות שונות ומשונות מדוע להמשיך ולקנות מהיבואנים הרשמיים למרות הפרשי המחיר העצומים.

לקוחותינו נהנים מרכבים אשר נבחרים עבורם בקפידה תוך עמידה בתקני היצרן המקורי לרכביו המשומשים (Certified Pre-Owned) ומפוליסות ביטוח ימי מבית "מנורה" ו"לוידס", הכוללות כיסוי לכל מקרה של נזק או אובדן. הנסיון העשיר שלנו מאפשר לנו לייעץ לכם בתהליך היבוא ולהפוך את התהליך לקל, מהיר ומשתלם – בדיוק כפי שאמור להיות.

בעמוד הקטלוג תוכלו למצוא שפע רכבים אשר נשמח לייעץ לכם בדבר ייבואם ולספק הערכה כוללת לעלויות יבוא הרכב. כמו כן, לאחר שיחת טלפון מקדימה, נוכל לקבוע פגישת יעוץ ללא כל התחייבות – אצלנו או אצלכם. אנו מזמינים אתכם להשתמש במנוע החיפוש המשוכלל שלנו, אשר יוכל להפנות אתכם במהירות וביעילות אל הרכב אותו אתם מחפשים. באם יש לכם שאלות שנוגעות לתהליך היבוא, תוכלו למצוא מידע רב בעמודי "שלבי יבוא" ו"שאלות ותשובות".

אנו שמחים על העניין שגיליתם בנו ונשמח לענות על כל שאלה.

תוכלו לפנות אלינו דרך עמוד "צור קשר" או בטלפונים: חזי: 054-4200220, אורן: 054-4222011.

יבוא אישי יבוא אישי רכבי יוקרה רכבי ספורט יבוא אישי רכבי ספורט רכבי יוקרה

יבוא מכוניות יוקרה עד כמה זה מסובך?

רכישת רכב היא בהחלט צעד משמעותי שיש לקחת ברצינות גמורה. מדובר לא רק בהוצאה כספית גבוהה, אלא גם במוצר שמלווה אותנו מספר שנים ומשפיע על טווח רחב של היבטים בחיינו. רכשת רכב היא דרך להגשים את חלומותינו  ולבטא את מה שחשוב לנו בחיים. לא בכדי נאמר שניתן ללמוד הרבה על האדם על פי הרכב שבו הוא נוהג. סוגים שונים של רכבים מעטרים את כבישי ישראל: רכבים משפחתיים, רכבים קטנים, רכבים חסכוניים, רכבי שטח וכמובן רכבי יוקרה. רכבי היוקרה פרצו לחיינו ביתר שאת בשני העשורים האחרונים.

כבר לא דבר נדיר

בעבר הם היו נדירים ביותר אך בשנים האחרונות הם נראים יותר ויותר על הכבישים בישראל. אחת הסבות המשמעותיות לתהליך הזה היא הפיכת העולם שלנו מעולם גדול ומנוכר למעין כפר גלובלי שבו קשרים בינלאומיים נעשים בקלות רבה יותר. אנחנו יכולים ליצור קשר עם פלוני במדינה זרה ולתקשר אתו בעזרת אי מייל, רשתות חברתיות או על ידי תוכנות ווידאו שמאפשרות לשוחח בווידאו צ'אט. אחד התחומים שמושפע באופן משמעותי מהמגמות הללו הוא התחום של יבוא רכבים בכלל ושל יבוא מכוניות יוקרה בפרט.

הכפר הגלובלי

יבוא מכוניות יוקרה הוא תהליך שנחשב בעבר למסובך במיוחד, אולם כיום תודות לרשת האינטרנט וקשרי המסחר החדשים שניתן לקיים הוא פשוט בהרבה. ליבוא מכוניות יוקרה כמה יתרונות. היתרון הבולט הוא באפשרות לבחור את סוג הרכב המסוים שבו אתם מעוניינים. המבחר בישראל הוא מצומצם ולא תמיד ניתן למצוא את אותו רכב יוקרה שבו אתם חושקים. יבוא אישי של מכוניות יוקרה מאפשר לכם למצוא את אותו רכב ולהביא אותו לישראל בכוחות עצמכם.

מחיר נמוך יותר

יתרון נוסף של יבוא מכוניות יוקרה במסגרת יבוא אישי הוא שלרוב מדובר על עסקה משתלמת במיוחד לעומת רכישה בסוכנויות היבוא. משום שהחוק בישראל לא מאפשר לשתי סוכנויות לייבא את אותו הדגם, נוצר מונופול שמצמצם את התחרות. מסיבה זו המחירים הם גבוהים למדי וסביר להניח שבמסגרת יבוא אישי תוכלו לקבל מחיר טוב יותר.

התהליך של יבוא מכוניות יוקרה

התהליך של יבוא רכבי יוקרה כולל מספר שלבים והוא מתחיל כמובן באיתור הרכב המבוקש בחו"ל ומציאת הפסק שמוכר אותו. לאחר מכן יש להוציא את האישורים המתאימים, לדאוג לביטוחים, להביאו אל הנמל כדי להוציא אותו מהמדינה שבה הוא נרכש וכמובן לוודא שיש מוסך מורשה בישראל שיוכל לטפל בו. יש להציג אישו מתאים על כך בפני הרשויות לפני הכנסתו לארץ. יש להוציא את האישורים המתאימים מהמכס בישראל.