היתרון בהבאת מכוניות עם מתווך יבוא אישי

יבוא אישי וככל שעובר הזמן מתגלים היתרונות של מתווך יבוא אישי. ראשית, סוכנויות הרכב גובות מחירי יבוא גבוהים למדי בתיווך ועל כל רכב ניתן לחסוך סכומים של עד מאות אלפי שקלים באמצעות מתווך יבוא אישי. בנוסף, לא כל הדגמים של כל החברות מגיעים לארץ ואם נרצה דווקא מכונית מסוימת, אין שום סיבה לא לרכוש אותה, אפילו אם יש לה יבואן רשמי כאן בארץ. התהליך הפרוצדוראלי דורש התעמקות בנושא והבנת הקשר מול הרשויות השונות, תהליך שהופך פשוט באמצעות מתווך יבוא אישי.

להביא רכב שיש לו שירות באמצעות מתווך יבוא אישי

ביבוא האישי באמצעות מתווך יבוא אישי קיימות לא מעט הגבלות על מי שרוכש רכב מעבר לים. במידה ומדובר במכונית מחברה הפועלת בישראל, אך מדגם שאינו נמכר כאן, אין מניעה לייבא משום שקיימים מוסכים מורשים הפזורים בכל הארץ. במידה ומדובר דווקא במכונית ממותג שאינו מיובא לארץ באופן מסחרי ולא קיים מוסך רשמי שיוכל לגבות את הטיפולים השונים שלה, לא תתאפשר העלאתה על הכבישים בישראל. רכישת רכב באמצעות מתווך יבוא אישי דורשות התייחסות גם להיבטים הללו, לכן מתווך יבוא אישי מורשה ומקצועי יכול לחסוך לכם הרבה זמן, מאמץ וכסף מיותר.

מתווך יבוא אישh - מיסוי רכב

יבוא רכב באמצעות מתווך יבוא אישי לישראל אינה מסתכמת בהוצאה הכספית על הרכב עצמו וזהו – זאת כל אחד יודע. לאורך כל הליך יבוא רכב באמצעות מתווך יבוא אישי נדרש הרוכש לשלם מספר סוגים של מיסים ואגרות, הן במדינה ממנה הרכב מגיע והן בישראל. מכוניות ביבוא אישי נדרשות לתקרות מס שונות בהתאם למדינת המוצא שלהן. לדוגמא: מדינות שלהן יש הסכמי סחר עם ישראל, כמו ארה"ב, מקסיקו, קנדה ואירופה, המס על הרכב יהיה 102%, כאשר מדובר במס נמוך באופן יחסי. מדינות שלהן אין הסכמי סחר עם ישראל או מדינות שהרכב נקנה בהן אך לא יוצר שם, המס יהיה 116%. כמובן שניתן לקבל הנחה על המס בארץ, במידה ומדובר ברכב היברידי (עד 60% מס) או רכב בנזין, ההנחה תיקבע לפי רמת זיהום האוויר (1-15). כמו במקרים אחרים, יעוץ מקצועי הניתן על-ידי מתווך יבוא אישי יכול לחסוך לכם זמן וכסף רב.

יתרונות מול חסרונות מתווך יבוא אישי

כאשר רוצים להזמין רכב מיוחד, חשוב לשקול את היתרונות והחסרונות ליבוא באמצעות מתווך יבוא אישי. למרות שההוצאה הכספית לא תמיד תיתפס כחיסרון– בבואנו לבדוק עלויות של רכישת רכב באמצעות יבואן מסחרי, מכוניות המיובאות באמצעות מתווך יבוא אישי עדיין זולות יותר באופן יחסי. חברת מיאמי מוטורס תעזור לכם לראות את התמונה הכוללת, בעזרת צוות מומחים בתחום, שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך, הנתמך ברישיון מתווך יבוא אישי רשמי מאת משרד התחבורה.

מתווך יבוא אישי מורשה

מתווך יבוא אישי – מיאמי מוטורס (בבעלות חברת אורביט מוטורס בע"מ) מתמחה במתן מגוון שירותים בתחום מכוניות היבוא האישי, רכבי יוקרה, מנהלים ואספנות לתושבי ישראל, תושבי חוץ, תיירים ועולים חדשים. החברה היא בעלת רישיון מתווך יבוא אישי מורשה מטעם משרד התחבורה.